Reklama

Zen Stone Plus - muzyczny kamyk

Creative wprowadza na rynek kolejną wersję Zen Stone - Zen Stone Plus. Portal INTERIA.PL jako pierwszy w Polsce miał szansę przetestować to urządzenie.

Moda na jogging opanowała polskie miasta. Wakacje wydają się wręcz wymarzonym momentem na bieganie. Ale dzisiaj przecież nie biega się "na sucho". Kiedyś wystarczyły trampki - teraz trzeba mieć cały osprzęt, łącznie z odtwarzaczem muzycznym. Zen Stone firmy Creative był skierowany to tego typu ludzi - osób potrzebujących ergonomicznego odtwarzacza MP3, bez multimediów i zbędnych gadżetów. Creative postanowił jednak wyciągnąć rękę do klientów nie mogących obyć się bez wyświetlacza - Zen Stone Plus został wyposażony właśnie w takie rozwiązanie. Nie jest to jednak jedyna nowość.

Reklama

Pudełeczko

Zawartość pudełka Zen Stone Plus nie różni się od wcześniejszej edycji. Po wyjściu ze sklepu możemy liczyć na odtwarzacz (co raczej nie jest niespodzianką), słuchawki, przewód USB i przewodnik użytkownika. Dwa ostatnie raczej nie wymagają omówienia, kilka słów więcej należy się słuchawkom. Podobnie jak w przypadku innych odtwarzaczy Creative'a, także słuchawki dołączone do Stone Plus stoją na dobrym poziomie. Są wygodne, prezentują się okazale, a - co najważniejsze - sygnał jest czysty, nie ma problemów z utratą jakości. Widzimy, że czasy dołączania do playerów słuchawek z dolnej półki powoli odchodzą w zapomnienie.

Kamyk w wersji 2.0

Należy przypomnieć skąd nazwa Stone. Otóż urządzenie przypomina płaski kamyk, taki który zazwyczaj wykorzystuje się do "puszczania kaczek". Wymiary nie pojawiają się tu przez przypadek, w końcu to jeden z największych plusów tego urządzenia - 55,6 na 35,3 na 12,8 mm to naprawdę niewiele (wymiary poprzedniego modelu to: 53,7 na 35,3 na 12,8 mm). Także waga uległa zmianie, zamiast 18,5 g z wcześniejszej odsłony, teraz mamy do czynienia z 21 g. Nie jest to jednak jakieś drastyczne novum. Stone Plus dostępny jest w sześciu kolorach: czarnym, białym, zielonym, niebieskim, czerwonym lub różowym.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje