Reklama

Test Evolve Infinity - z internetem oraz 3D

Evolve Infinity jest uniwersalnym odtwarzaczem multimediów. Jego unikatową cechą jest odtwarzanie filmów 3D.

Infinity to urządzenie o sporych gabarytach - w obudowie znajduje się wnęka na 3,5-calowy dysk o pojemności do 3 TB, co pozwala wykorzystać sprzęt zarówno do magazynowania bardzo dużej ilości filmów HD (w tym również 3D), jak i do udostępniania zasobów w domowej sieci.

Reklama

Odtwarzacz ma wiele interfejsów, w tym cyfrowe i analogowe wyjścia audio-wideo, a także port gigabit ethernet. Na bocznej ściance umieszczono gniazdo na karty pamięci, port USB 3.0 służący do podłączania komputera i przegrywania plików, a także dwa porty USB 2.0 do podłączenia klawiatury, myszy czy opcjonalnej karty Wi-Fi.

Możliwości

Evolve Infinity bez problemów odtwarza wszystkie formaty muzyczne, wideo oraz zdjęcia, łącznie z filmami o najwyższym bitrate. Nie ma problemów z polskimi napisami, które mogą mieć stronę kodową Windows lub UTF-8. Filmy 3D można odtwarzać z podłączonego do USB zewnętrznego czytnika blu-ray albo z obrazu płyty bluray. Oczywiście niezbędny jest telewizor 3D.

Nie zabrakło obsługi YouTube, radia internetowego SHOUTcast czy serwisów Picasa oraz Flickr. Wbudowana przeglądarka WWW pozwala przeglądać strony, ale do tego klawiatura i myszka są wręcz niezbędne.

AW

PLUSY

+ Możliwość instalacji pojemnego dysku

+ Odtwarzanie wszystkich formatów

+ Dodatkowe aplikacje

+ Możliwość instalacji Androida

MINUSY

- Przeciętny pilot i interfejs

- Brak możliwości aktualizacji prosto z sieci

Dane techniczne Evolve Infinity: procesor Realtek 1186DD 750 MHz, pamięć 512 MB, złącza HDMI, S/PDIF, 3xUSB, GbE, czytnik kart pamięci i inne, obsługa DLNA, Torrent, Samba (klient i serwer), wymiary 210x65x 155 mm, waga 730 g.

Poprawnie obsługiwane formaty/kodeki wideo HD: QT 720p/1080i/1080p, WMV 720p/1080i/1080p, MKV 720p/1080i/1080p, AVCHD

Poprawnie obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, OGG, AC3, AAC, FLAC, RMVB, playlisty M3U, playlisty PLS

Źródło informacji

PC Format

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: test | HDTV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje