Reklama

Mplayer - Myszka MP3

Co może powstać z połączenia firmy robiącej jedne z najlepszych odtwarzaczy muzycznych na rynku oraz najpopularniejszej myszki świata?

Łączenie znanych marek w nowych technologiach to standard. Motorola współpracuje z Ferrari, Asus z Lamborghini, a Apple z Nike. Natomiast iriver postanowił połączyć siły z koncernem Walta Disney'a, wprowadzając na rynek odtwarzacz muzyczny Myszki Mickey. Produkt tylko dla dzieci? Sprawdźmy.

Reklama

Myszka w kieszeni

W małym pudełku znajdziemy słuchawki w formie naszyjnika, kabel USB, płytę instalacyjną z oprogramowaniem do zarządzania plikami (oczywiście muzykę można przerzucać przy pomocy metody drag and drop) i instrukcję. Więcej nie potrzeba.

Jak prezentuje się odtwarzacz? No cóż to po prostu kopia doskonale znanej "główki" Myszki Mickey. Całość ma wymiary 44 na 39,5 na 30 mm i ważny 18 gramów. Owszem, taki wygląd może budzić u niektórych niesmak, ale to była celowa decyzja. W końcu iriver nie przez przypadek współpracuje z koncernem Disneya.

Najważniejsze jest jednak to, że Mplayer z punktu widzenia wykończenia oraz materiału jest produktem pierwszej klasy. Doskonałej jakości obudowa, wypolerowany, fortepianowy plastik i bardzo fajnie prezentujące się słuchawki z naszyjnikiem.

Chociaż mówimy o licencji Myszki Mickey, absolutnie nie ma mowy o plastikowej, tandetniej zabaweczce. Pod kątem stylistyki iriver dostarczył urządzenie pierwszej klasy.

Myszka gra

Odtwarzacz obsługujemy przy pomocy... uszy. Jedno uszko służy do zmieniania tracków oraz ich przewijania, drugie do zwiększania/zmniejszania poziomu głośności. W przypadku tej drugiej funkcji - jeśli przytrzymamy uszko poziom głośności wzrośnie/zmaleje w znacznie szybszym tempie.

Rozwiązanie rzeczywiście jest oryginalne i zabawne, ale rodzi pewien problem - w rękach dziecka "uszka nawigacyjne" teoretycznie mogą ulec uszkodzeniu. Chociaż muszę przyznać, że urządzenie wygląda na solidne. Ale mimo wszystko - nigdy nie wiemy, na co stać dzieci.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje