Reklama

KF750 Secret - stylowa sprawa

Technologia już nie wystarczy. Aby przyciągnąć uwagę potrzebne jest coś więcej - LG w telefonie LG KF750 Secret stawia na styl. Czy z sukcesem?

Reklama

Seria telefonów KF Black Lable kryła już niejedną niespodziankę - to dzięki niej ogromną popularność zdobył telefon Chocolate, a potem - doskonale znany także w naszym kraju - LG Shine. Teraz nadeszła pora na KF750 Secret.

Reklama

Trzeba mieć styl

Już samo pudełko jest stylowe - małe, czarne, a w środku - w osobnych pudełeczkach - znajdziemy telefon, ładowarkę, zestaw słuchawkowy (dobrej jakości - chociaż nie należy liczyć na rewelację) oraz dokumentację i sterowniki.

Jednak to telefon ma być głównym bohaterem - i trzeba przyznać, że jest to bohater pierwszej kategorii. Przede wszystkim - do przygotowania obudowy telefonu wykorzystano włókno węglowe i hartowane szkło. Całość prezentuje się po prostu elegancko. Kiedy telefon jest zamknięty (całość opiera się na mechanizmie slidera), od razu w oczy rzuca się "obramowanie" zrobione z hartowanego szkła oraz skóra pokrywająca górną część telefonu. Kolor czarny doskonale łączy się tutaj ze srebrem metalu. Całość dopełnia białe logo LG.

Wystarczy otworzyć komórkę i od razu włączą się podświetlane na błękitnie przyciski dotykowe neon touch. Na głównym panelu nawigacyjnym znajdziemy cztery dotykowe przyciski kierunkowe oraz dwa górne przyciski odpowiedzialne za zatwierdzanie opcji pojawiających się na wyświetlaczu. Do tego dochodzi jeszcze srebrny przycisk zatwierdzający oraz znajdujące się na dole srebrne przyciski przyjmowania/odrzucania rozmów oraz przycisk Cancel.

Poniżej panelu nawigacyjnego znajdziemy oczywiście przyciski alfanumeryczne. Są one duże i bardzo wygodne w obsłudze, zatem nie można tutaj mieć absolutnie żadnych zarzutów. Z drugiej strony telefonu znajdziemy aparat oraz ozdobną klapkę kryjącą za sobą wejście na kartę SIM, kartę microSD oraz baterię. Po bokach nie ma większych zaskoczeń - wejście na ładowarkę/kabel USB oraz przyciski odpowiedzialne za poziom głośności, robienie zdjęć, sprawdzenie liczby uruchomionych aplikacji oraz - to nowość - przycisk uruchamiający panel dotykowy. O tej ostatniej funkcji szerzej w dalszej części tekstu.

Podsumowując, telefon ma wymiary 102.8 na 50.8 na 11.8 mm (jest zatem naprawdę cienki - to robi wrażenie), a jego waga to 116 g. Przy tak solidnej konstrukcji większa waga nie może zaskakiwać, ale trzeba zaliczyć to na plus. Secret prezentuje się po prostu doskonale. Tutaj LG wywiązało się ze swoich zobowiązań wobec klienta na szóstkę. Pora włączyć telefon.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje