Reklama

IdeaPad Y730 - do multimediów

ThinkPady stały się już jakiś czas temu zaufaną marką. Jak radzą sobie ich "multimedialni bracia" - IdeaPady? Sprawdzamy ich możliwości dzięki IdeaPad Y730.

Reklama

Po wprowadzeniu na rynek modelu Y530, który został ciepło przyjęty przez większość recenzentów, Lenovo postanowiło udostępnić swoją kolejną propozycje z linii IdeaPad, o kodowej nazwie Y730. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że nie jest to laptop dla wszystkich. Oczywiście bez problemów można na nim korzystać z programów wchodzących w pakiet Office, czy też innych aplikacji, ale nie do tego został on stworzony. To multimedialny kombajn powstały z myślą o grach i wszystkim co z nimi związane.

Reklama

Pierwsze spojrzenie

Lenovo Y730 zaprojektowany został jako przyjazny zamiennik dla stacjonarnego komputera. Dzięki nieco zaokrąglonym kształtom, oraz możliwości wyboru koloru górnej części obudowy, laptop ten powinien przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym. Nie zabrakło w nim jednej z najlepszych pełnowymiarowych klawiatur na rynku, oraz kilku innych ciekawych rozwiązań które powinny mieć niebagatelny wpływ na decyzje, o zakupie tego sprzętu przez większość osób.

Ogromny, 17-calowy ekran z błyszczącą matrycą typu TFT o maksymalnej rozdzielczości 1920 na 1200 w połączeniu z kartą graficzną ATI Radeon HD3650 generują bardzo ładny, jasny obraz, o intensywnych kolorach, czego brakuje większości notebookom na rynku. Kąt widzenia, nawet przy ekstremalnym wychyleniu jest zadowalający. Zatem dopingujący nas koledzy, gdziekolwiek by się nie znajdowali (byle w zasięgu ekranu) nie powinni mieć problemów przy swobodnym obserwowaniu akcji na ekranie.

Naturalnie, gry to nie tylko doświadczenia wizualne. Dźwięk ogrywa tu równie ważną rolę - o czym większość producentów notebooków dla graczy zdaje się zapominać. Na szczęście Y730 oferuje dający świetne przestrzenne brzmienie system dźwiękowy, wzbogacony o cztery wbudowane głośniki, rozlokowane na dolnej płycie laptopa oraz oddzielny subwoofer umieszczony pod spodem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lenovo | laptop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje