HDR-TG3 - kamera HD w kieszeni

Dla osób, którym powyższe terminy mówią niewiele, Sony przygotowało tryb Easy, który zajmie się wszystkimi ustawieniami. Ułatwieniem będzie także technologia rozpoznawania twarzy, która dodatkowo "zajmie się" takimi elementami jak automatyczne korygowanie ostrości, ekspozycji, równowagi barw i kolorystyki skóry - wszystko w ramach zapewnienia wyraźniejszego, bardziej naturalnego wyglądu twarzy.

Reklama

Co ciekawe, oprócz kręcenia materiałów wideo, kamerka wykonuje także zdjęcia o rozdzielczości 4 megapikseli. Nie jest to poziom zaawansowanego kompaktu, ale w pełni powinno to wystarczyć. Do tego dochodzi jeszcze funkcja Dual Rec umożliwiająca zapis fotografii o rozdzielczości 2,3 megapiksela w czasie nagrywania filmu. Przydatne.

Kamera! Akcja!

HDR-TG3 w ostatecznym podsumowaniu bardzo dobrze wywiązuje się ze swojego zadania - małej, poręcznej kamery, która kręci materiał w HD. Ceną minimalizacji jest nośnik, który nie zaoferuje nam dużej pojemności (materiały na bieżąco trzeba zrzucać na dysk twardy). Dodatkowo zastosowanie formatu zapisu AVCHD sprawia, że starsze modele maców mogą mieć problemy z obsługą nagranego HD. Ale liczba tych komputerów w Polsce jest tak mała, że w gruncie rzeczy nie ma się czym przejmować. Pozostałe maszyny nie będą miały problemów z AVCHD.

Podsumowując, za około 2,2 tys. zł otrzymujemy kamerę HD bardzo dobrej jakości, która zapisze wszystkie ważne dla nas chwile. Funkcje, wykonanie oraz poziom rejestrowanego materiału sprawiają, że mamy tutaj do czynienia ze sprzętem wartym uwagi. Nie tylko ze względu na rozmiary.

PLUSY

- rozmiary,

- obudowa z tytanu,

- funkcje i jakość wideo.

MINUSY

- korzysta wyłącznie z kart Memory Stick

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje