Reklama

Yanosik odniósł sukces na Litwie

Największa polska mobilna społeczność zaczęła już intensywnie rozwijać się poza granicami kraju. Najpopularniejszy w Polsce asystent kierowcy – Yanosik – wkroczył właśnie na Litwę, gdzie zaraz po premierze spotkał się ze sporym zainteresowaniem.

Reklama

Wprawdzie założyciele spółki i znanego już w kraju systemu Yanosik w momencie debiutu nie zdradzali szczegółów co do dalszych kroków, ale  już oficjalnie wiadomo, że podpisali właśnie umowę o długofalowej współpracy z litewską firmą UAB Altas z Kowna.

Reklama

Działająca na litewskim rynku od 22 lat spółka Altas dostarcza m. in. rozwiązań związanych z bezpieczeństwem podróżowania.  Wzbogacając wachlarz swych usług o komunikator dla kierowców, firma będzie rozwijać na Litwie jego potencjał społecznościowy.  Dla mieszkańców Litwy Yanosik nie będzie jedynie informatorem o krajowych drogach, ale też asystentem w wyjazdach zagranicznych - w podróżach do Polski i dalszych, tych, które przez nią prowadzą. Pierwsze zagraniczne pobrania aplikacji już pociągnęły za sobą następne, a w trakcie premierowego weekendu Litwini zaczęli masowo dołączać do społeczności. Efekt śnieżnej kuli zaczął więc się sprawdzać już także poza Polską.

Zarówno w Polsce, jak i na Litwie asystent kierowcy Yanosik dostepny jest jako bezpłatna aplikacja na smartfony, a także w postaci dedykowanego urządzenia podłączanego do zapalniczki w aucie. Własnie dzięki aplikacji, którą choćby na próbę można pobrać za darmo.
Informacja prasowa/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje