Reklama

Zwizualizuj kolor w swoim wnętrzu z nową aplikacją Dulux

Marzysz o energetycznej, intensywnie pomarańczowej ścianie w salonie? A może myślisz o zmianie koloru sypialni na turkus, ale boisz się zaryzykować? Dzięki nowej, wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną, aplikacji Dulux Visualizer zobaczysz inne kolory na ścianach swojego pokoju.

Reklama

Dulux Visualizer to nowa aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której bez strachu wprowadzimy więcej koloru do naszych domów i mieszkań. Umożliwia zmienianie kolorów ścian na żywo oraz wyświetlanie ich na ekranie urządzenia. Dzięki niej każdy może zobaczyć jak będzie wyglądał jego pokój bez konieczności malowania. Co ważne, aplikacja nie zasłoni kolorem dekoracji takich jak ramki z zdjęciami czy obrazy, więc widok będzie bardzo realistyczny.

Reklama

- Za pomocą nowej aplikacji chcemy pomóc konsumentom w doborze nowego koloru do wnętrza. Wiemy, że często trudno odważyć się na dużą zmianę. Dulux, dzięki aplikacji, umożliwia eksperymentowanie zanim podejmiemy ostateczną decyzję - powiedział Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux.

Możliwości doboru koloru jest jeszcze więcej. Wystarczy otworzyć w aplikacji zdjęcie będące naszą inspiracją: kadr z magazynu wnętrzarskiego czy fotografię z wakacji, a aplikacja dobierze adekwatny kolor farby Dulux i umieści go na wybranych ścianach. Analogicznie można dopasować kolor do kanapy lub zasłon, zwyczajnie je fotografując.

Aplikacja daje sposobność do eksperymentowania z kolorami we wnętrzach bez ryzyka, że wybrany odcień okaże się fiaskiem. Wizualizacje można zapisywać jak również dzielić się nimi w internecie. A gdy będziemy gotowi do zmiany, aplikacja pokaże najbliższy sklep z farbami Dulux.

Dulux Visualizer dostępny jest na telefony i tablety z systemami iOS oraz Android.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje