Reklama

Sony Xperia S w końcu z Androidem 4.0?

Co jest w tej chwili największą skazą flagowego smartfonu Sony - osławionej Xperii S? Z dużą dozą pewności można stwierdzić, że jest to brak Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Według informacji zamieszczonych na oficjalnym forum Sony - aktualizacja nastąpi najprawdopodobniej pod koniec maja lub na początku czerwca.

Choć pozostaje zagadką dlaczego Sony nie wyrobiło się z przygotowaniem odpowiedniego wariantu Ice Cream Sandwich jeszcze przed premierą smartfonu Xperia S, wygląda na to, że koniec oczekiwania właścicieli tej słuchawki na lodową kanapkę jest bardzo bliski. Jak wiadomo - odblokowane wersje smartfonu powinny otrzymać aktualizację jako pierwsze, jeszcze w tym miesiącu.

Póki co warto jednak wstrzymać się z przedwczesną radością, każdy producent czasem lubi nieco upodobnić się do naszych rodzimych kolei, opóźniając wszystko co tylko możliwe. O tym czy informacje z forum japońskiego giganta się potwierdzą (a opublikował je, żeby była jasność, pracownik firmy) przekonamy się za jakieś dwa tygodnie.

Źródło informacji

gizmodo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje