Reklama

Samsung Galaxy Note 6 ze Snapdragonem 823?

Samsung Galaxy Note 6 może zostać wyposażony w układ Snapdragon 823 – donosi serwis Phone Arena. Czym jeszcze zaskoczy nas tegoroczna wersja smartfonowego notatnika?

Mówi się, że Samsung zaprezentuje Note’a 6 już w lipcu tego roku. Mówi się również, że jego sercem będzie nowy układ Snapdragon 823 o taktowaniu 3 GHz (SD 820 opisywało 2,2 GHz). Co ciekawe, ta sama jednostka ma się pojawić również w LG G Flex 3 oraz nowym flagowym Sony Xperia - o ile takie urządzenia w ogóle pojawia się w tym roku.

To samo źródło informuje, że Galaxy Note 6 zostanie wyposażony w 6 GB pamięci RAM, co wydaje się zrozumiałe w obliczu 4 GB z tegorocznych S7 i S7 Edge a także ubiegłorocznego Note’a 5. Można się spodziewać, że na wyposażeniu znajdziemy również ten sam świetny aparat, co we wspomnianych modelach flagowych.

Reklama

Note 5 pojawił się w Polsce długo po oficjalnej premierze, ponieważ priorytetowy dla Samsunga był wówczas Galaxy S6 Edge+. W tym roku może być inaczej, ponieważ Edge jest większy od klasycznego wariantu, więc kolejny model z + wydaje się niepotrzebny. To z kolei otwiera drzwi Note’owi, na którego czeka wielu europejskich fanów serii.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje