Reklama

OnePlus będzie submarką Oppo

Notatka, która przedostała się do sieci zdradza, iż OnePlus będzie submarką chińśkiej firmy Oppo. Już wcześniej pojawiła się oficjalna informacja na temat tego, iż obie chińskie marki połączą swoje siły w segmencie R&D.

Evan Blass na swoim koncie na Twitterze poinformował o wewnętrznej notatce chińskiego producenta, która domyślnie była przeznaczona do zespołu osób pracujących nad marką OnePlus. Całość wyjaśnia integrację obu firm stwierdzając, iż OnePlus zostanie wchłonięty przez Oppo, jednak dalej będzie funkcjonować na rynku jako niezależny podmiot. 

Notatka w zasadzie potwierdza fakt, iż OnePlus staje się częścią Oppo. Firmy chcą dzięki temu zyskać więcej zasobów, aby tworzyć jeszcze lepsze produkty - Chińczycy chcą być także bardziej wydajni w swoich przyszłych działaniach. W tej chwili dział badań i rozwoju obu marek został połączony, a integracja między obiema firmami w dalszych segmentach działalności będzie dalej scalana, wraz z czasem. 

Reklama

Użytkownicy urządzeń OnePlus raczej nie mają co spodziewać się zmian, które bezpośrednio wpłyną na ich sprzęty. Przynajmniej tak zapowiadają obaj producenci. OnePlus nie przedstawia się już jednak jako startup, a pełnoprawna firma zajmująca się flagowymi urządzeniami.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: OnePlus | Oppo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje