Reklama

Nokia X20 bez ładowarki w pudełku

HMD Global będzie kolejną marką, która zdecyduje się wyjąć ładowarkę do smartfona z pudełka. Nokia X20 nie będzie posiadała wspomnianego akcesorium przy zakupie.

Reklama

Apple w ostatnich miesiącach wyznaczyło trend, który jest związany z brakiem ładowarki w pudełku - co ma być benefitem dla środowiska. Okazuje się, że HMD Global również chce pójść tym krokiem. Nadchodzący smartfon Nokia X20 również nie będzie miał ładowarki w pudełku. Co ciekawe, firma nie wspomniała o tym szczególe podczas zdradzania coraz większej ilości informacji na temat swoich nowych urządzeń. Zamiast ładowarki użytkownicy mają z kolei otrzymać nie dwa, a trzy lata gwarancji na sprzęt. Samo pudełko, w którym umieszczona jest Nokia X20 ma być również w pełni kompostowalne.

Reklama

Nie wiadomo dokładnie, jak pozbycie się ładowarki wpływa na finalną cenę, którą trzeba zapłacić za Nokię X20. Bardzo możliwe, że HMD szuka w tym przypadku marginesów finansowych i chce po prostu zarobić więcej przy jednoczesnym sprytnym cięciu kosztów.

Tego jako użytkownicy niestety nigdy się już nie dowiemy.

Nokia dołącza więc do jednego grona z Apple, Samsungiem i Xiaomi - Ci producenci twierdzą, iż wystarczą nam poprzednie ładowarki. 

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl  

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nokia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje