Reklama

Motorola Droid RAZR - wielki powrót Motki?

W Sieci krąży już pierwszy z czterech materiałów promujących nowy produkt Motoroli, którym najprawdopodobniej będzie Droid RAZR. Smartfon, znany wcześniej jako Motorola Spyder, zostanie zaprezentowany dokładnie 18 października. Czego możemy się po nim spodziewać?

Reklama

Tajemniczy film prezentujący Motorola RAZR:

Reklama

Polski oddział Motoroli umieścił na YouTube film informujący o tym, że 18 października pojawi się nowy smartfon tej firmy: "Szybszy, Cieńszy, Inteligentniejszy, Mocniejszy". To pierwszy z czterech materiałów, które mają stopniowo podsycać ciekawość widzów. W ciągu tygodnia pojawią się trzy pozostałe. Kilka dni temu w serwisie nena.se opublikowano wynik uzyskany przez Motorolę Droid RAZR. Dzięki niemu wiadomo dokładnie, w jaki układ zostanie ona wyposażona. Specyfikacja nowego smartfona Motoroli jest następująca:

- dwurdzeniowy układ TI OMAP 4430 z PowerVR SGX 540 o taktowaniu 1,2 GHz;

- 1 GB pamięci RAM;

- 4,3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości qHD (960 x 540) z Gorilla Glass;

- 8 Mpix aparat, kamera do wideorozmów;

- możliwość nagrywania filmów w FullHD;

- obsługa LTE;

- obudowa wykonana z wytrzymałego materiału - kevlaru;

- Android 2.3.5 Gingerbread.

Droid RAZR będzie telefonem z najwyższej półki. Podobnie jak do Motoroli ATRIX będzie można do niego podłączyć wiele akcesoriów, w tym Lapdocka, który zamienia telefon w odpowiednik laptopa.

Wcześniej spekulowano, czy telefon będzie się nazywać Droid HD, czy jednak zostanie zastosowana nazwa kodowa - Spyder. Zdecydowano się na powrót do marki RAZR, która cieszyła się ogromną popularnością (chyba niemal każdy z nas choć raz trzymał w ręku słynną V3, prawda?). To świetny zabieg marketingowy, który znacznie ułatwi pracę specom od reklamy.

Mam jednak obawy, czy marka RAZR rzeczywiście pasuje do nowego modelu Motoroli. Telefony z tej serii charakteryzowały się bardzo cienką obudową. Na zdjęciach nowego RAZR, które już jakiś czas temu pojawiły się w Sieci, smartfon wygląda dość zwyczajnie. Nie wydaje się też zbyt cienki. Czy z RAZR pozostanie tylko nazwa? Jaki dokładnie będzie nowy smartfon Motoroli, o jakich wymiarach i czy potwierdzą się informacje dotyczące wersji Androida, dowiemy się już za tydzień.

Bartosz Dul

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje