Reklama

Który z niedrogich smartfonów pęknie jako pierwszy?

Smartfony to zlepek elektroniki zamknięty w obudowach przeróżnych typów. Niestety, w większości są to delikatne urządzenia, które przy pierwszym lepszym upadku można odsyłać do serwisu lub do zakładów zajmujących się utylizacją tego typu urządzeń. W takim razie które modele radzą sobie najlepiej z upadkami, wyginaniem czy też wodą?

Reklama

Firma SquareTrade postanowiła sprawdzić jak w takich testach sprawdzają się następujące smartfony: Motorola Moto X Pure Edition, Sony Xperia E4 oraz Huawei P8 Lite. Jednak nie tylko Android wziął udział w tej potyczce, gdyż do stawki dorzucono jeszcze urządzenie od Microsoftu w postaci Lumii 640. Oczywiście jako wyznacznik wytrzymałości postawiono najnowszego iPhone’a. W takim razie przejdźmy do praktyki:

Apple należą się brawa za poprawę wytrzymałości obudowy ich smartfonów. Najbliżej wyniku iPhone’a 6s była Lumia 640, a zdecydowanie najgorzej poradziła sobie Motorola, co z kolei pokazuje, że najtańszy telefon wcale nie musi rozpaść się po pierwszym upadku. Huawei wypadło nieco gorzej od produktów Microsoftu i Apple.Firma SquareTrade postanowiła sprawdzić jak w takich testach sprawdzają się następujące smartfony: Motorola Moto X Pure Edition, Sony Xperia E4 oraz Huawei P8 Lite. Jednak nie tylko Android wziął udział w tej potyczce, gdyż do stawki dorzucono jeszcze urządzenie od Microsoftu w postaci Lumii 640. Oczywiście jako wyznacznik wytrzymałości postawiono najnowszego iPhone’a.

Reklama

Łukasz Pająk


Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje