Reklama

iPhone 6 - zakrzywiony ekran i panel z 4s?

Nikkei sugeruje, że wszystkie dotychczasowe przecieki i plotki dotyczące wyglądu iPhone’a 6 mijały się z prawdą. Jaki w takim razie będzie najnowszy smartfon Apple?

Reklama

Powyższe zdjęcie przedstawia obudowę, którą od dłuższego czasu przypisuje się nadchodzącej generacji smartfonów Apple. Teraz okazuje się, że ktoś próbował wprowadzić nas w błąd, ponieważ iPhone 6 stanowi ciekawą mieszankę tradycji i nowoczesności.

Reklama

Tradycyjny będzie szklany tylny panel, co oznacza ukłon w stronę pięknych iPhone’ów 4 oraz 4s. Ciekawe jednak, że logo producenta będzie w nim wycięte, aby umożliwić bezprzewodowe ładowanie czy działanie portu IR.

Jeszcze bardziej powinien zaskoczyć delikatnie wygięty przedni panel. Na razie nie wiadomo, na czym to wygięcie miałoby polegać, ale wydaje się dość mało prawdopodobne. Z drugiej strony wydają się to potwierdzać zdjęcia opublikowane niedawno przez serwis 9to5Mac. Widać na nich przedni szklany panel - bardzo delikatnie zaokrąglony na krawędziach. Być może to miał na myśli Nikkei.

Ta sama seria zdjęć pokazuje również delikatnie zwężone ramki otaczające wyświetlacz - nie tylko pod bokach, ale również górną i dolną.

Kilka tygodni wcześniej byliśmy niemal pewni zmian, jakie Apple wprowadzi w wyglądzie iPhone’a 6. Teraz pojawiły się informacje sprzeczne i znowu wszystko stoi pod znakiem zapytania.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje