Reklama

​Błękitny niezidentyfikowany obiekt latający nad Hawajami

Na niebie nad Hawajami zaobserwowano niezidentyfikowany obiekt latający. Amerykańska Federalna Administracja Lotnictwa nie zgłaszała żadnych nietypowych incydentów.

Nad wyspą Oahu na Hawajach dostrzeżono niebieski obiekt, który mógł być ostatnią oficjalną obserwacją UFO w 2020 roku. Wiele osób widziało go na żywo, a ponadto udało się uwiecznić go na nagraniu wideo. 

Reklama

Liczne raporty w mediach społecznościowych i zgłoszenia na 911 zmusiły Amerykańską Federalną Administrację Lotnictwa (FAA) do zbadania tego zdarzenia. Niestety, nie udało się ustalić niczego konkretnego. FAA nie wychwyciła żadnych nietypowych aktywności na radarach ok. 20:30 czasu lokalnego, kiedy to doszło do obserwacji.

Ten nietypowy incydent rozbudził teorie dotyczące odwiedzin Ziemi przez przedstawicieli cywilizacji pozaziemskiej. Są także bardziej przyziemne wyjaśnienia, mówiące o latawcu z diodami LED, który wyrwał się właścicielom.

Lokalna policja poinformowała, że nie ma żadnych dodatkowych informacji o tym zdarzeniu - według raportów Hawaii News Now. Chociaż nie wiadomo, co spowodowało te tajemnicze światła, nierzadko ludzie mylą przedmioty stworzone przez człowieka lub naturalne - w tym błyskawice, testy pocisków, balony, a nawet Wenus - ze statkami kosmicznymi. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: UFO | Hawaje | FAA