Reklama

Imagine Cup 2012

Sześciu finalistów projektowania oprogramowania - Imagine Cup 2012

Poznaliśmy ścisłych sześciu finalistów kategorii projektowanie oprogramowania Imagine Cup 2012 - najważniejszej kategorii tego konkursu.

Finaliści kategorii projektowanie oprogramowania Imagine Cup 2012 to: Tajwan, Ukraina, Japonia, Nowa Zelandia, Portugalia oraz Grecja. Zostali wyłonieni z 72 narodowych drużyn, które przyjechały na finały Imagine Cup 2012.

Reklama

Polska drużyna ARMED z Wojskowej Akademii Technicznej odpadła w pierwszej rundzie. Polacy mają nadal szansę na zwycięstwo w dwóch kategoriach - wszystkie informacje o polskich projektach można znaleźć TUTAJ.

Czym jest Imagine Cup?

Imagine Cup to największy na świecie konkurs technologiczny dla studentów, którzy wierzą, że możliwe jest tworzenie rozwiązań, które czynią świat lepszym, a sposób, w jaki żyjemy łatwiejszym. W tym roku ten coraz popularniejszy konkurs obchodzi swój 10. jubileusz. Zgłosiła się do niego rekordowa liczba 4500 studentów z Polski. Również w kategorii projektowanie oprogramowania - sztandarowej kategorii konkursu, nigdy dotąd nie zgłoszono tylu projektów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Imagine Cup | "Imagine" | Imagine | imagine cup 2012