Reklama

Przeglądarka Chrome 10 jest gotowa

Niespełna trzy tygodnie po ukazaniu się wydania beta przeglądarki Chrome 10 firma Google opublikowała ostateczną wersję swojego browsera.

Za sprawą lepszego przetwarzania JavaScriptu Chrome 10 powinien być jeszcze szybszy od poprzednika. Dzięki temu "nawet najbardziej złożone aplikacje webowe" będą teraz działać płynniej w oknie przeglądarki - obiecuje Google w oficjalnym blogu. Oprogramowanie przygotowano w wariantach dla Windows, Linuksa i Mac OS-a X. Do dyspozycji mamy zwykły instalator oraz w automatycznie pobieraną aktualizację.

Reklama

Najświeższy Chrome zawiera nowe menu Preferencje, wyświetlane w osobnej karcie i zawierające wyszukiwarkę funkcji. Oprócz zakładek, rozszerzeń i ustawień Chrome 10 pozwala teraz również synchronizować loginy i hasła zapisane na różnych komputerach. Dane te można zabezpieczyć osobnym hasłem. W windowsowej wersji przeglądarki aplikacje Flasha działają teraz w piaskownicy, co zapewnia dodatkową ochronę przed złośliwym kodem. Ponadto w tym wydaniu Chrome'a naprawiono kilka błędów, które wyszczególniono w rejestrze zmian.

Dowiedz się więcej na temat: google +

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje