Reklama

Darmowe przejazdy z aplikacją Uber podczas Nocy Muzeów 2015

W czasie 12. edycji Nocy Muzeów w aplikacj iUber pojawi się dedykowany przycisk pozwalający zamówić uberSNACKS. Będzie to specjalny Uber, który umożliwi dojazd lub powrót z muzeum za darmo. Dodatkowo każdy pasażer uberSNACKS, otrzyma darmowy poczęstunek przygotowany przez restaurację Kitchen. Co więcej, we wszystkich autach zainstalowane zostaną ładowarki do smartfonów.

Z roku na rok, Noc Muzeów cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Ilość miejsc udostępnianych zwiedzającym zwiększa się z każdą edycją imprezy, a poruszanie się pomiędzy instytucjami kultury staje się coraz większym wyzwaniem logistycznym.

Reklama

W najbliższy piątek w Krakowie i sobotę w Warszawie przejazdy do kluczowych miejsc biorących udział w Nocy Muzeów będą darmowe. Dodatkowo, w samochodach na pasażerów czekać będą potrawy przygotowane przez restaurację Kitchen oraz ładowarki do telefonów. Do skorzystania z promocji wystarczy konto Uber. Od godziny 19:00, pojawi się specjalny przycisk pozwalający zamawiać darmowe przejazdy wraz z darmowym poczęstunkiem.

- Oferta kulturalna w stolicy i Krakowie jest tak duża, że odwiedzenie wszystkich atrakcyjnych miejsc w czasie Nocy Muzeów staje się coraz trudniejsze. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji, i uczynić zwiedzanie przyjemniejszym. Oprócz darmowych przejazdów oferujemy poczęstunek, na który często brakuje tej nocy czasu. Dodatkowo, z myślą o tych, którzy są w stałym kontakcie ze znajomymi i robią w czasie Nocy Muzeów mnóstwo zdjęć, zainstalowaliśmy w autach ładowarki do smartfonów - podkreśla Kacper Winiarczyk z firmy Uber.

Specjalne kody rabatowe na przejazdy z aplikacją Uber będą rozdawane w czasie Nocy Muzeów 16 maja przez ambasadorów Ubera na warszawskich ulicach.

Dla nowych użytkowników przygotowany został również kod ‘NOCMUZEOW", który podany przy rejestracji zapewni 40 zł na dwa przejazdy.

Informacje o usłudze uberPOP 

Usługa uberPOP to kolejny przejaw rewolucji w dziedzinie transportu, której doświadczają miasta na całym świecie. Obejmuje ona nowy sposób myślenia, nowy sposób poruszania się i styl życia. Platforma uberPOP, która umożliwia ridesharing, łączy pasażerów z kierowcami gotowymi udostępniać swoje samochody innym osobom.

Zanim kierowca będzie mógł korzystać z platformy Uber, firma przeprowadza rygorystyczne i szczegółowe kontrole dotyczące zarówno jego osoby, jak i jego pojazdu. Ponadto, tak jak w przypadku innych usług oferowanych przez Uber w różnych krajach, zanim pasażer wsiądzie do samochodu, za pośrednictwem aplikacji na smartfona otrzymuje zdjęcie kierowcy, jego imię i nazwisko oraz numer rejestracyjny pojazdu, a po zakończeniu podróży - email z podsumowaniem swego przejazdu, w tym dokładny przebieg trasy oparty na danych z systemu GPS. Ponadto każdy kierowca, każdy samochód i każdy przejazd jest w pełni ubezpieczony.

Aplikacja Uber działa już w prawie 300 miastach i 60  krajach na całym świecie.  INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: uber | ridesharing

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje