Reklama

Nowe Taryfy LTE w ofercie Plusa

Plus wprowadza w dwóch wariantach nowe Taryfy LTE. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla tych, którzy nie chcą być ograniczani limitami. Drugi, dla tych, którzy nie lubią planować z wyprzedzeniem, z jakich usług będą w danym miesiącu więcej korzystać.

Reklama

Dużej części klientów w momencie podpisywania umowy trudno przewidzieć, z czego będą chcieli korzystać za pół roku. W rezultacie otrzymują zbyt dużą liczbę minut w abonamencie, za duży pakiet internetowy lub też pakiety smsów, które nie zawsze w pełni wykorzystują. Plus to zmienia, a nowa propozycja to:

Reklama

- Taryfy LTE z rozmowami i SMSami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych wraz z pakietami internetowymi dopasowanymi do potrzeb klientów i nowoczesnymi smartfonami LTE.

- Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty, dzięki czemu klient może w dowolny sposób korzystać ze swojego abonamentu.

Taryfy LTE z rozmowami i SMSami bez limitu

Od 11 lutego klienci mogą wybierać z abonamentów z pakietem internetowym dopasowanym do swoich potrzeb oraz nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci komórkowych w standardzie.

Dostępna w tej promocji oferta z telefonem za 69,99 zł, zawiera jednocześnie nielimitowane połączenia i SMSy do wszystkich sieci, telefon np. smartfon LTE oraz pakiet internetowy.

LTE - rozmawiaj i SMSuj bez limitu (dla stałych klientów oraz przenoszących numer):

Na start oferty, po przekroczeniu pakietu internetowego, promocyjna cena za 1 MB wynosi 0,02 zł, co jest najtańszą stawką na rynku. Klienci mogą również dokupić za 9,99 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne. W ofercie dostępne będą także wyższe Taryfy LTE z pakietem 3 GB i znacznie niższymi cenami smartfonów.

A dla klientów, którzy nie potrzebują pakietu internetowego dostępna będzie również oferta bez telefonu z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych w abonamencie z e-fakturą za 29,99 zł oraz z nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci komórkowych za 39,99 zł.

Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty

Wkrótce w ofercie Plusa pojawią się również całkowicie nowe abonamenty z pakietami minut wymiennych na gigabajty.

LTE - wymienność (dla stałych klientów oraz przenoszących numer):

W zależności od potrzeb klienta, pakiet sam dostosowuje się do jego użycia w danym miesiącu. I tak, jeśli potrzebnych jest więcej minut na rozmowy, można zwiększyć ich liczbę w miejsce transferu danych. W odwrotnym przypadku, mniej rozmawiając zwiększamy wielkość naszego pakietu internetowego. Pakiet minut wymienia się na gigabajty w stosunku 200 min = 1 GB (czyli 1 minuta to 5 MB). Minuty można także wymienić na SMS-y w stosunku 1:1.

Jak działa wymienność najlepiej obrazuje poniższy schemat:

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje