Reklama

WhatsApp z ciemnym trybem

Popularny komunikator wreszcie doczekał się ciemnego trybu. Aktualizacja jest dostępna zarówno dla użytkowników systemu iOS jak i Android.

Po wielu miesiącach testów, WhatsApp wprowadził wyczekiwany ciemny tryb. Nowa funkcja wprowadza do komunikatora nowe barwy, które mają obniżyć jasność wyświetlacza, a tym samym zmęczenie naszych oczu podczas korzystania z niego w ciemnych pomieszczeniach. Co ciekawe, Facebook zdecydował się na ciemnoszare tło, zamiast standardowo czarno-białego motywu. Ma to zmniejszyć odblaski oraz poprawić czytelność wiadomości.

Choć ciemny WhatsApp jest już oficjalnie dostępny, to prawdopodobnie mógł jeszcze nie trafić na wszystkie urządzenia. Użytkownicy systemów iOS oraz Android powinni poczekać maksymalnie kilka dni, aż aktualizacja dotrze na ich telefony. Jeśli posiadacie już uaktywniony ciemny tryb na waszym systemie, komunikator automatycznie się do tego dostosuje. W innym wypadku można skorzystać z menu ustawień aplikacji.  

Reklama


Na sam koniec odsyłamy do zabawnej reklamy nowego trybu, w której usłyszymy niepublikowaną wcześniej wersję "The Sound of Silence" Paula Simona.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje