Uważaj przy licytacji

Sfrustrowany Amerykanin, który przegrał aukcję na eBayu, przejechał ponad 2 tys. kilometrów i sterroryzował żonę człowieka, który go przelicytował. Poszło o kolekcję obejmującą 480 używanych uniformów orkiestr i zespołów tanecznych. Zbiór trafił na aukcję internetową, którą wygrał Robert Malinovsky z Nowego Jorku. Nie spodobało się to Geraldowi Newburgerowi z Nowego Orleanu,

On również brał udział w licytacji, ale przegrał. Po zakończeniu aukcji Newburger nawiązał kontakt z Malinovskym i próbował odkupić od niego kolekcję. Wymiana maili i telefonów okazała się jednak bezskuteczna, dlatego zdesperowany kolekcjoner postanowił sięgnąć po mocniejsze argumenty. Pojechał do Nowego Jorku, włamał się do mieszkania Malinovsky?ego i sterroryzował pistoletem jego żonę. Nie udało mu się jednak znaleźć uniformów, więc odjechał. Pół godziny później zatrzymała go policja.

Reklama

Prokurator przedstawił Newburgerowi zarzuty włamania, nielegalnego posiadania broni i wywierania przymusu bezpośredniego. Grozi mu od 5 do 25 lat więzienia.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje