Reklama

UMI Super edge - duży smartfon, ale bez ramek

Chińska firma UMI zapowiedziała model, który może okazać się ciekawą propozycją dla użytkowników ceniących oszczędność miejsca wokół wyświetlacza.

Reklama

UMI Super w zwykłej wersji to już urządzenie, które może się podobać. Smartfon ma aluminiową, jednobryłową obudowę, front przykrywa szkło 2,5 D. Super bazuje na 5,5-calowym wyświetlaczu Full HD i układzie MediaTek Helio P10. Jest wyposażony w dużą baterię o pojemności 4000 mAh, czytnik linii papilarnych, świeżą wersję Androida, a co najważniejsze, kosztuje w przeliczeniu około 900 złotych. 

Reklama

W wersji edge urządzenie ma zostać ulepszone pod każdym względem. Główną zmianą jest jednak pozbawienie go ramek bocznych, które ma owocować lepszym, jeszcze nowocześniejszym wyglądem, a także większą ergonomią. Bardzo możliwe, że producent zdecyduje się na zastosowanie wydajniejszego chipsetu Helio X20, jednak to nie jest jeszcze oficjalna informacja. Jak na UMI przystało, pomimo imponujących podzespołów, możemy spodziewać się przy tym całkiem atrakcyjnej ceny. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje