Reklama

Trzy miesiące neo za 3 zł

Od 1 listopada br. Telekomunikacja Polska proponuje nowym klientom możliwość korzystania z neostrady tp nawet przez trzy miesiące za 3 zł + VAT. Świąteczna promocja będzie trwać do końca tego roku. Od opcji neostrady tp, którą zamówi klient, zależy czas korzystania z usługi za 1 zł + VAT miesięcznie. Dla opcji 128 kb/s jest to miesiąc, 512 kb/s - dwa miesiące, a 1024 kb/s - trzy miesiące. Okres promocyjny rozpoczyna się z dniem rejestracji usługi. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zamówią neostradę na czas określony 12 miesięcy. Dla dotychczasowych klientów neostrady tp, również od 1 listopada br., rozpoczyna się inna promocja - "Więcej za mniej".

Skorzystają z niej wszyscy, którzy w okresie promocyjnym zmienią dotychczasową opcję neostrady na wyższą. Jeśli np. klient korzystający do tej pory z neostrady tp 128 wybierze opcję 512, przez pierwsze trzydzieści dni będzie płacił jak za opcję 128 - czyli 59 zł.

Reklama

Podobnie będzie w przypadku zmiany usługi z opcji 512 na 1024 (tu pierwsze trzydzieści dni będzie kosztowało 99 zł, czyli tyle, ile kosztuje wersja 512). Z promocji będą mogli skorzystać klienci, podpisujący aneksy do umów na czas określony tj. 12 miesięcy.

Promocja zakończy się 31 grudnia 2004 r. Zamówienia na neostradę można składać przez infolinię 0801-321-123, wypełnienie formularza na stronie internetowej www.neostrada.pl lub w każdym Telepunkcie. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronach internetowych www.neostrada.pl i www.tp.pl.

Dowiedz się więcej na temat: VAT | promocja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje