Reklama

Te telefony dostaną aktualizację do Androida 7.0

Android 7.0 Nougat to najnowsza odsłona mobilnego systemu Google, którą tradycyjnie jako pierwsze otrzymały urządzenia linii Nexus. Co z pozostałymi smartfonami?

Reklama

ASUS

Oprogramowanie smartfonów marki ASUS charakteryzuje się bardzo bogatą listą zmian względem natywnej wersji sytemu. W związku z tym, na aktualizację zapewne będzie trzeba poczekać co najmniej kilka tygodni. Szczegółowe terminy na razie nie są znane. 

- ZenFone 3 Laser 
- ZenFone 3 Max 
- ZenFone 3 
- ZenFone 3 Deluxe 
- ZenFone 3 Ultra 
- ZenFone Zoom 
- ZenFone 2 
- ZenFone 2 Laser 
- ZenFone Selfie

HTC

Reklama

HTC obiecało aktualizację modelu A9 do 15 dni po premierze nowej wersji systemu. Jak się okazuje, były to obietnice zupełnie bez pokrycia, jednak producent wciąż podtrzymuje, że smartfon, podobnie jak 10 i M9,  otrzyma Androida 7.0. Kiedy? Na razie nie wiadomo.

- HTC 10 
- One M9 
- One A9

Huawei

Huawei póki co nie zawodzi jeśli chodzi o aktualizację, jednak zobaczymy jak będzie w przypadku Androida 7.0. Lista urządzeń, które mają zostać uaktualniona jest długa i zawiera między innymi niedrogi model P8 Lite.

- P9
- P9 Lite
- P9 Plus 
- P8 
- P8 Lite 
- Mate S 
- Mate 8 
- Honor 8 
- Honor V8 
- Honor 7 
- Honor 5X 
- Honor 5C

Lenovo

Smartfony z serii Moto są zwykle sprawnie aktualizowane - dostają nowe oprogramowanie zaraz po Nexusach. Można więc liczyć, że Android 7.0 Nougat pojawi się na wszystkich wymienionych urządzeniach przed końcem roku.

- Moto Z 
- Moto Z Force
- Moto G4 
- Moto G4 Plus 
- Moto Z Play
- Moto X Style Pure Edition 
- Moto X Force 
- Moto X Play 
- Moto G 2015 
- Moto E 2015

LG

Polscy użytkownicy flagowych modeli LG nie mogą narzekać na szybkość aktualizacji. Warto przypomnieć, że nasz kraj dostał jako pierwszy na świecie aktualizację LG G4 do Androida 6.0. Nieco dziwi jednak skromna liczba modeli, które dostaną uaktualnienie. 

- G4 
- G5 
- V10

Samsung

W ubiegłym roku, użytkownicy flagowych Galaxy musieli czekać na Androida 6.0 aż 5 miesięcy. Czy teraz historia się powtórzy? Możliwe, że producent bardziej się postara chcąc poprawić swój wizerunek po aferze z Galaxy Note 7. 

- Galaxy Note 7 
- Galaxy S7 
- Galaxy S7 edge 
- Galaxy S6
- Galaxy S6 edge
- Galaxy S6 edge+
- Galaxy Note 5 
- Galaxy S7 Active
- Galaxy J7
- Galaxy A5 (2016)
- Galaxy A7 (2016) 
- Galaxy A9

Sony

Sony jako pierwsze po premierze Androida 7.0 udostępniło listę urządzeń, które zostaną zaktualizowane. Niestety, dla wielu użytkowników może być ona rozczarowaniem, ponieważ brakuje takich pozycji jak Xperia E5, Z3, czy Z3 Compact.

- Xperia Z3
- Xperia Z4 Tablet 
- Xperia Z5 
- Xperia Z5 Compact
- Xperia Z5 Premium 
- Xperia X - Xperia XA 
- Xperia XA Ultra INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje