Reklama

Tablet Tracer OVO - z Androidem za 449 zł

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje tablet OVO pracujący pod kontrolą najnowszego systemu Android.

Reklama

Jak grzyby po deszczu w sklepach pojawiają się kolejne niedrogie tablety. Do ich grona dołącza Tablet Tracer OVO, który będzie sprzedawany także w sieci sklepów Carrefour. Urządzenie zostało wyposażone w procesor pracujący z częstotliwością 1,5 GHz, 512 MB pamięci DDR3 oraz 8 GB pamięci flash. Całość działa w oparciu o system Android (tablety, które weszły do sprzedaży na początku kwietnia 2012, są wyposażone w wersję Android 2.3.4. Natomiast na stronie www.tablet.tracer.eu będzie dostępna bezpłatna aktualizacja do najnowszej wersji - Android 4.0). Dodatkowo sprzęt ma wbudowany czytnik kart micro SD, który pozwala na rozszerzenie pamięci tabletu.

Reklama

Całość została zamknięta w siedmiocalowej obudowie. Tracer OVO sprawdzi się jako przenośna konsola do gier, odtwarzacz filmów w standardzie Full HD 1080p czy czytnik e-booków. Wbudowany moduł Wi-Fi oraz możliwość podłączenia modemu 3G przez port mini-USB zapewniają dostęp do sieci. Urządzenie wyposażone jest w złącze HDMI, które umożliwia przesyłanie obrazu bezpośrednio do monitora, telewizora czy projektora. Dzięki temu użytkownicy zyskują opcję oglądania zdjęć i filmów w dużym formacie. Wbudowany akcelerometr automatycznie wykrywa pozycję urządzenia i pozwala na sterowanie jego funkcjami za pomocą ruchu. Tracer OVO oferuje również pełny dostęp do internetowego sklepu z aplikacjami Google Play.

Sugerowana cena detaliczna - 449 zł. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja:

System operacyjny: Android 4.0

Wielkość ekranu: 7''

Rozdzielczość ekranu: 800x480

Procesor: 1,5GHz

Chipset Cortex-A8:

Funkcja multitouch: Tak

Pamięć DDR: 512MB

Pamięć Flash: 8GB

Webcam: 0,3Mpx

Wi-Fi: Tak

Bateria Polimerowa, 3000mAh, 3-5 godz pracy

Waga: 380g

Złącza: HDMI, Mini-USB, wejście słuchawkowe, micro SD

Inne: g-sensor, Google Play

Gwarancja (miesiące): 24.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje