Reklama

Spokojnych i niezbyt mokrych...

Na temat wyższości jednych świąt nad drugimi napisano już tomy. Nie mam zamiaru kontynuować tych akademickich dyskusji. Nie będę także życzyć wam sztampowo "Wesołych i Spokojnych", itd. Każde bowiem święta są wesołe i spokojne, choćby dlatego, że można sobie odpocząć (poza tymi, którzy wypocząć nie mogą lub nie chcą, jak np. osobnicy generujący dla Was treści z dziedziny "nowych technologii"). Niemniej, staropolskim obyczajem... (jeśli chcesz wiedzieć co - kliknij na:

Długo czekaliśmy w tym roku na prawdziwą wiosnę. Wygląda na to, ze przyniosły nam ją dopiero właśnie Święta. Wiosną wszystko ponoć budzi się do życia. Zbudźcie się zatem także i Wy, choćby po to, aby częściej zaglądać na serwis Nowe Technologie, lub informować nas, co "z branży" dzieje się w Waszym mieście, czy środowisku. I piszcie do nas więcej. Jeśli Wam się coś spodoba - kliknijcie na "Powiadom o serwisie" po prawej stronie, by dać swoim znajomym szansę odwiedzenia serwisu, jeśli zaś się nie spodoba - napiszcie o tym e-maila na adres serwisu. Wszak media bez kontaktu z "drugą stroną" pozostają jedynie sztuką dla sztuki. Jeśli Wam się nie spodoba - komentujcie, byle przestrzegając zasad (moderator też nie święty - zatem nie będzie świętować i tylko czyha na to aby coś wyciąć).

Reklama

To były tak zwane "pobożne autożyczenia" czyli marzenia ściętej głowy. Dla równowagi - teraz będą życzenia dla Was. (powinny one być najpierw, ale tak jakoś lepiej się komponuje). A zatem życzę Czytelnikom naszego serwisu:

- wierzącym: chwili zadumy nad śmiercią i zmartwychwstaniem Pana

- wierzącym inaczej: mokrego jajka i smacznego dyngusa

- wszystkim: abyśmy wytrzymali ze sobą co najmniej do kolejnych świąt Wielkiej Nocy

Bez względu na świętowanie - tradycyjnie dostaniecie, jak zawsze, świąteczną porcję informacji z branży IT - w oba dni świąt

redakcja serwisu Nowe Technologie INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mokry | święta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje