Reklama

Składany iPhone w 2022 roku?

Wszystko wskazuje, że Apple interesuje się technologia składanych telefonów. Z informacji opublikowanych na serwisie UDN wynika, że urządzenie zadebiutuje już niebawem.

Jeśli wierzyć internetowym plotkom, Apple może pracować nad swoim własnym, składanym telefonem. Pomimo, że nic nie wiadomo na temat prawdziwości tych informacji, serwis UDN opublikował interesujący raport.

Wynika z niego, że składany smartfon Apple może trafić do sprzedaży już za dwa lata. Informacja jest o tyle zaskakująca, że do tej pory technologiczny gigant nie dawał żadnych faktycznych oznak zainteresowania takim rozwiązaniem.

Wprawdzie widzieliśmy już patenty Apple dotyczące składany wyświetlaczy, tak jednak nic nie sugeruje, że takie rzeczywiście powstaną. Pomimo tego internauci już teraz tworzą własne koncepty iPhone’a ze składaną konstrukcją.

Reklama

Jeden z ciekawszych pomysłów, został zaprezentowany na kanale YouTube użytkownika "#iOS beta news". Ukazuje on koncept składanego iPhone’a bazującego na rozwiązaniach, znanych z chociażby Motoroli Razr, czy Samsunga Galaxy Z Flip.


Artykuł sponsorowany: Co warto wiedzieć o najnowszym iPhone 12?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje