Reklama

Składane telefony Apple już po pierwszych testach?

Jeśli wierzyć plotkom, technologiczny gigant przeprowadził już pierwsze testy trwałości prototypowych, składanych telefonów.

O tym, że firma z nadgryzionym jabłkiem w logo może pracować nad swoim własnym składanym iPhonem, mogliśmy usłyszeć już wielokrotnie. Ostatnia informacja pochodząca z raportu serwisu UDN, jasno wskazywała, że składany smartfon Apple może trafić do sprzedaży już za dwa lata.

Teraz, artykuł zamieszczony na łamach Economic Daily News sugeruje, że pierwsze prototypy takich urządzeń przeszły już wewnętrze testy wytrzymałości i trwałości. Raport sugeruje przy tym, że technologia lub metoda używana przez Apple do tworzenia tych urządzeń spełnia wymagania firmy, jeśli chodzi o jakość wykonania.

Reklama

Może to stanowić uzupełnienie, niedawnego patentu firmy, dotyczącego kilku pomysłów na składanego smartfona. Urządzenie miałoby się składać w dwóch płaszczyznach wzdłuż poziomej osi. To spora zmiana względem prezentowanych przez innych producentów prototypów pozwalających jedynie na określoną manipulację wyświetlaczem.

Niestety na ten moment wciąż nie wiadomo czy Apple faktycznie projektuje składanego smartfona.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje