Reklama

Samsung Galaxy Tab 10.1 w bieli

Samsungu Galaxy Tab 10.1 pojawi się na rynku nie tylko w czarnym, ale także w białym kolorze.

Reklama

Producenci sprzętu elektronicznego zdążyli nas przyzwyczaić do faktu, że podstawowym kolorem wszelakich urządzeń jest czerń. Ostatnio trend ten zdaje się zaburzać firma Apple, która wypuściła na rynek iPada 2 w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. No właśnie, i ta biel bardzo przypadła mi do gustu. Ale tym razem nie o iPadzie, a o Samsungu Galaxy Tab 10.1 (o tym cieńszym, bez "v") będzie!

Reklama

Z wielką radością mogę Was poinformować jako pierwsza w Polsce, a dodatkowo jedna z pierwszych na świecie, że Samsung Galaxy Tab 10.1 będzie dostępny w sprzedaży również w bieli. Niby mała rzecz, a cieszy. Dla mnie osobiście jest to dodatkowy atut tego urządzenia (oczywiście najważniejsze są parametry techniczne i cena, która - miejmy nadzieję, w Polsce nie będzie odstraszać).

Na powyższym zdjęciu umieszczonym na forum XDA przez jednego z użytkowników, aefelix, widać, że biały Galaxy Tab 10.1 prezentuje się świetnie. Szkoda, że nie mamy fotki pokazującej wygląd urządzenia z przodu, ale myślę, że to tylko kwestia czasu.

Warto przypomnieć, że nowsza wersja Galaxy Tab 10.1 jest cieńsza od zaprezentowanej podczas MWC 2011 w Barcelonie z "v", posiada slot kart microSD oraz aparat o rozdzielczości 3 Mpix (zamiast 8 Mpix), nagrywający wideo w jakości HD (720p) zamiast Full HD (1080p). Więcej na temat tego tabletu, pracującego w oparciu o Androida Honeycomb, znajdziecie tutaj.

Biały Samsung Galaxy Tab 10.1 ma zadebiutować w Europie jednocześnie z czarną wersją, czyli w okolicy czerwca. Co więcej, w sprzedaży wtedy najprawdopodobniej pojawią się modele z 3G, które w przeciwieństwie do sprzętu bez 3G - nie zostały dotychczas wycenione.

Na razie nie została potwierdzona informacja czy Samsung Galaxy Tab 8.9 również będzie dostępny w białej wersji kolorystycznej. Można mieć jednak nadzieję, że tak.

Katarzyna Pura

Źródło informacji

tabletowo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje