Reklama

Problemy z instalacją najnowszej, opcjonalnej aktualizacji Windowsa 10

Najnowsza, opcjonalna aktualizacja dla Windowsa 10 może nie trafić do niektórych użytkowników. Jak wynika z wpisów internautów - instalacja powoduje bowiem losowe problemy.

Microsoft wydał najnowszą aktualizację na początku ubiegłego tygodnia. Modernizowała ona urządzenia do kompilacji systemu Windows 10 Build 18362.752 lub 18363.752, w zależności od zainstalowanej już wersji systemu. Choć miała ona na celu załatać wiele mniejszych lub większych problemów technicznych, to jednak żaden z nich nie był oznaczony jako "krytyczny". Z tego względu poprawka była całkowicie opcjonalna.

Reklama

Niestety jak się okazało nawet szczególnie zainteresowani jej instalacją mogą się zawieść. Niektóre osoby już teraz zgłaszają, że aktualizacja przynosi ze sobą awarię systemu, w tym zawieszenie się komputera w trakcie instalacji, wyświetlanie rozmaitych błędów, a nawet całkowity brak reakcji ze stronu urządzenia.

Wciąż nie jest jasne jak wiele osób zmaga się ze wspominanymi problemami. Nie wiadomo też, czy sam Microsoft jest świadomy tych trudności. Niedawno firma ogłosiła, że wstrzyma wszelkie opcjonalne aktualizacje niezwiązane z zabezpieczeniami z powodu epidemii koronawirusa.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Windows | aktualizacje | błędy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje