Reklama

Prace nad samochodem Apple trwają?

Są nowe doniesienia na temat samochodu wyprodukowanego przez firmę z Cupertino. Co ważne, to pierwsze konkretne informacje, a nie przypuszczenia i fałszywe przecieki.

O samochodzie Apple mówi się od bardzo dawna, a wiele osób z pewnością już odkłada na niego pieniądze. Ale czy taki wynalazek w ogóle powstanie? Najnowsze doniesienia mówią, że Apple na pewno przygotowuje się do wejścia na rynek motoryzacyjny, jednak nie wiadomo z jakim produktem. 

Według amerykańskich mediów, firma przesłała do amerykańskiego Departamentu Transportu pismo, które jest odpowiedzią na projekt regulacji dotyczących autonomicznych samochodów. Na krytykę ustawy pozwoliły sobie dotychczas tylko firmy, które są producentami, albo mają w planie wyprodukowanie samochodu, co może sugerować, że Apple chce do tego grona dołączyć. 

Całkiem niedawno, furorę wywołały również pogłoski o zamiarach kupna przez Apple firmy McLaren, jednak rzecznik motoryzacyjnej legendy ostudził emocje. "Możemy potwierdzić, że McLaren nie negocjuje z Apple w sprawie żadnej potencjalnej inwestycji" - powiedział. 


Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje