Reklama

PC Format 7/2013 - optymalizacja Windows i jak zostać blogerem

W kioskach pojawił się najnowszy numer magazynu "PC Format". W numerze PC Format 7/2013 znajdziemy pakiet TrustPort Internet Security 2013, materiał o wakacyjnych aplikacjach na smartfony oraz poradnik, dzięki któremu zostaniemy blogerem.

Nowy numer "PC Format" przyda się tym, którzy nie zdążyli jeszcze zainstalować w komputerze żadnego programu antywirusowego. Z PC Formatem zadbanie o bezpieczeństwo będzie proste. Na płycie znajdziemy bowiem pakiet TrustPort Internet Security 2013, aplikacje do zarządzania hasłami i optymalizacji wydajności Windows.

Reklama

W poradniku dotyczącym wirtualnych pulpitów, redakcja pokazuje krok po kroku, jak korzystać z kilku lub nawet kilkunastu wirtualnych pulpitów. A dla tych, którzy nie lubią dużych komputerów, a nie chcą korzystać z notebooka - przetestowano płyty i obudowy w formacie mini-ITX, a także pokazano, jak z takich komponentów zbudować mały i energooszczędny komputer.

Osobny chcące odpocząć od komputera i wybrać się na wycieczkę - nie powinny zapomnieć zabrać ze sobą smartfona, dzięki odpowiednim aplikacjom - jakim, tego dowiecie się z naszego poradnika - telefon zamieni się w nieocenionego towarzysza podróży.

Natomiast jeśli wcale nie zamierzacie oddalać się od komputera, bo zakładacie własny blog - sięgnijcie po poradnik, w którym bloger, któremu się udało dzieli się swoją receptą na sukces.

Najnowszy numer PC formatu w kioskach od 3 czerwca

Spis treści można znaleźć w tym miejscu

Źródło informacji

PC Format

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: PC Format

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje