Reklama

PC Format 6/2014 - test tanich tabletów i ratunek dla Windows XP

Co zrobić, jeśli nadal korzystamy z Windows XP i który niedrogi tablet jest najlepszy? Na te pytania można znaleźć odpowiedź w najnowszym numerze PC Format 6/2014.

Nowy numer PC Formatu zainteresuje wszystkich, którzy zastanawiają się nad bezpieczeństwem swoich komputerów z Windows XP. W poradniku redakcja pokazuje, co trzeba zrobić i jakich aplikacji użyć, aby stare Okienka przez długi czas były nadal bezpieczne.

Reklama

Nowy PC Format jest także niezastąpionym poradnikiem przy wyborze tabletu, który jest najpopularniejszym prezentem w ostatnich latach. Przetestowano15 niedrogich modeli, wśród których z całą pewnością znajdziesz taki, który spełni oczekiwania. Pokazujemy także jak zadbać o kontrolę tego aktywności najmłodszych użytkowników tabletów i zablokować im dostęp do niepożądanych treści. Innym popularnym gadżetem są sportowe kamery. Amatorom modeli przeznaczonych do kręcenia filmów z kierownicy roweru z pewnością przyda się test takich kamer, w którym zamieściliśmy cenne wskazówki dotyczące wyboru dobrego modelu.

Warto zwrócić także uwagę na test laptopów - tym razem na warsztat trafiły modele wydajne - takie które nadają się także do grania.

Wśród pełnych wersji umieszczonych na płycie dołączonej do PC Formatu redakcja poleca WinOptimizer - program do optymalizacji systemu i przyspieszania działania komputera, a także aplikację do montażu filmów oraz prawdziwa perełkę  - program do poprawy poruszonego obrazu.

Nowy numer PC Formatu w sprzedaży od 5 maja.

Źródło informacji

PC Format

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje