PC Format 5/2015 - wielki test kart graficznych

Test kart graficznych (nie tylko pod Wiedźmina 3), program do nagrywania płyt oraz coś do walki z ransomware - to tylko niektóre z ciekawych tematów, jakie znajdziemy w najnowszym numerze PC Format 5/2015.

W najnowszym numerze "PC Formatu" można znaleźć wielki test kart graficznych. Redakcja przetestowała tanie, średnie i drogie modele. To idealna ściągawka przy rozbudowie peceta nie tylko pod kątem wymagań najbardziej oczekiwanej gry roku - trzeciej części Wiedźmina. Przetestowano także przenośne routery, które są w stanie wykorzystać prędkość sieci LTE.

Reklama

Na płycie oprócz najnowszej wersji bardzo popularnego programu do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray  - Ashampoo Burning Studio2015, znajdują się także trzy programy, których zadaniem jest zapewnienie komputerowi kompletnego bezpieczeństwa. Jeden z nich tworzy kopie danych, co jest szczególnie istotne w obliczu zagrożenia ransomware (o czym także można poczytać w nowym numerze), na który jak na razie nie ma lekarstwa. Kolejny program zadba o prywatność ukrywając w sieci naszą tożsamość i adres IP. Ostatnia aplikacja zadba o to, aby nie śledziły nas serwisy Googla.

Najnowszy numer PC Formatu w sprzedaży od 7 kwietnia

Spis treści - kliknij tutaj

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: PC Format

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje