PC Format 11/2017 - 20 pełnych wersji i aktualizacje Windows 7

W najnowszym numerze PC Format redakcja zebrała poprawki do Windows 7 w jednym miejscu, przygotowała 20 pełnych wersji programów, a także ma coś dla osób uczących się języka obcego.

Na płycie DVD dołączonej do tego wydania umieszczono 20 atrakcyjnych pełnych wersji programów do swojego komputera. To rekordowa liczba pełnych wersji zebranych na jednej płycie, a różnorodność zebranych aplikacji sprawi, że z pewnością każdy znajdzie w tym zbiorze coś dla siebie.

Reklama

Dodatkową atrakcją jest pakiet wszystkich poprawek do systemu Windows 7, który mimo swojego wieku wciąż jest najpopularniejszą wersją Okienek w Polsce. Dzięki płycie PC Formatu liczba poprawek koniecznych do ściągnięcia z internetu po reinstalacji systemu znacząco spada.

Dla osób, które przymierzają się do rozpoczęcia kolejnego roku nauki języka obcego, redakcja ma nie lada gratkę - darmowy miesiąc kursu Olive Green w serwisie SuperMemo.com. Jest to innowacyjny kurs przygotowany przez renomowany serwis e-learningowy. Korzystając z promocji PC Formatu oraz darmowego miesiąca dostępnego na tej platformie, można korzystać z kursu w sumie przez 60 dni i szlifować angielski zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym.

Czytelnikom, którzy przymierzają się do wymiany komputera i łakomym okiem patrzą na procesory Ryzen, redakcja ułatwia życie, testując płyty główne do tej platformy.

Najnowszy numer PC Formatu pojawi się w sprzedaży 2 października.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje