Reklama

PC Format 11/2015 - wszystko o Windows 10

Test kart graficznych, w tym GeForce GTX 950 i wszystko o Windows 10, czyli superporadnik krok po kroku - to tylko dwa z wielu ciekawych tematów, jakie można znaleźć w najnowszym numerze PC Format.

W tym wydaniu "PC Formatu" wiele miejsca poświęcono oszczędnościom, jakie każdy użytkownik komputera może poczynić dzięki mądrym zakupom. Najbardziej spektakularnym przykładem są  wydatki ponoszone w związku z drukowaniem. Wystarczy sięgnąć po sprawdzone zamienniki, aby bez stresu obniżyć koszty użytkowania drukarki atramentowej o połowę. O tym, po które najlepiej sięgnąć dowiecie się z testu opublikowanego w nowym numerze

Reklama

Redakcja przetestowała także nowego GeForce’a GTX 950, który jest wydajną kartą graficzną o najlepszym obecnie stosunku wydajności do ceny. A jeśli chcecie zaoszczędzić nie tyle pieniądze co czas, sięgnijcie po program z naszej płyty, który sam znajdzie najnowsze sterowniki do wszystkich urządzeń.   

W tym wydaniu PC Formatu znajdziecie też specjalny dodatek poświęcony Windows 10. Wielu użytkowników pecetów może zaktualizować swój system i otrzymać Dziesiątkę za darmo, więc warto przynajmniej spróbować się z nią zapoznać.

Najnowszy numer PC Formatu w sprzedaży od 5 października.

Źródło informacji

PC Format

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje