Reklama

Otrzymali wezwanie do zapłaty 250 zł za korzystanie z Pornhuba

Niektórzy mieszkańcy Osiedla Podwale w Jaworznie otrzymali... wezwanie do zapłaty za korzystanie z usług premium serwisu pornograficznego Pornhub. Opłata wynosząca 250 zł miałaby zostać uiszczona na podany w dokumencie adres - czytamy na facebookowym profilu Jaworzno PL.

Pomysłowość oszustów nie zna granic - tym razem próbowano wyłudzić pieniądze powołując się na serwis Pornhub. Mieszkańcy Osiedla Podwale znaleźli w swoich skrzynkach pocztowych wezwanie do zapłaty za usługi VIP w serwisie YouTube. Przygotowany w naprawdę amatorski sposób dokument mówił o 14 dniach do zapłaty od daty doręczenia. Całość można byłoby uznać za nietypowy dowcip, gdyby "wezwanie" nie zawierało konkretnego numeru konta. Na dokumencie widniało również imię i nazwisko osoby podającej się za windykatora. To jawna próba oszustwa, ale w teorii ktoś mógłby uiścić pojawiającą się w doręczonym dokumencie opłatę.

Reklama

"Jeden z mieszkańców, który podzielił się z nami tą wiadomością złoży dziś odpowiednie zgłoszenie próby oszustwa na policję" - czytamy na facebookowym profilu Jaworzno PL.

Pornhub to największy serwis dla dorosłych na świecie, część sieci Mind Geek, zarządzającej dziesiątkami podobnych stron. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PornHub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje