Reklama

Odtwarzacze WALKMAN bez kabli

Sony wprowadza do oferty nowe odtwarzacze WALKMAN, powstałe z myślą o użytkownikach szukających bogatszych, bardziej satysfakcjonujących wrażeń podczas słuchania muzyki.

Nowe serie WALKMAN A860, S760 i E460 zwracają uwagę zaokrągloną obudową. Są wyposażone w akumulatory o znacznej pojemności, które umożliwiają jeszcze dłuższe słuchanie bez ładowania. Wszystkim trzem seriom towarzyszy oprogramowanie MediaGo, przeznaczone do przesyłania techniką "przeciągnij i upuść" muzyki, filmów i zdjęć z Eksploratora Windows lub programu iTunes.

O nieprzeciętną jakość brzmienia troszczą się unikatowe, dostępne tylko w sprzęcie Sony technologie Clear Audio. Dzięki funkcji kanałów SensMe można z łatwością, automatycznie podzielić nagrania na różne kategorie i kanały tematyczne. Wśród innych funkcji nowych modeli warto wspomnieć o trybie Karaoke, synchronizowanym wyświetlaniu tekstu utworu i funkcji nauki języka.

Modele A860 i S760 są wyposażone w bezprzewodowe łącze Bluetooth, które pozwala na transmisję muzyki do słuchawek bezprzewodowych, współpracujących doków z głośnikami, radioodtwarzaczy samochodowych i innych urządzeń. Interfejs Bluetooth umożliwia także bezprzewodowe prezentowanie zdjęć wykonanych kompatybilnym telefonem komórkowym.

Reklama

Więcej o WALKMAN serii A

WALKMAN A860 jest oparty na pięciu technologiach Clear Audio, które zapewniają jeszcze lepszą jakość brzmienia. Jedną z nich jest opracowana przez Sony nowa generacja cyfrowych wzmacniaczy S-Master MX. Wzmacniacze tego typu odznaczają się jeszcze niższymi poziomami szumów i zniekształceń, co przekłada się na lepsze niż kiedykolwiek brzmienie ulubionych utworów.

Duży, 2,8-calowy dotykowy ekran LCD o dużej jasności jest stworzony do oglądania zdjęć, filmów i okładek albumów. W połączeniu z nowym, intuicyjnym systemem obsługi wyświetlacz ten pozwala jeszcze wygodniej przeglądać zgromadzoną kolekcję nagrań.

Odtwarzacze MP4 WALKMAN z serii NWZ-S760

Smukły, stylowo wyglądający odtwarzacz WALKMAN z serii NWZ-S760 pozwala uwolnić się od kabli i cieszyć się swobodą, jaką daje bezprzewodowa łączność Bluetooth. O doskonałą jakość dźwięku troszczą się cztery technologie Clear Audio (Clear Bass, Clear Stereo, DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) i słuchawki EX. Dodatkową zaletą nowej serii jest akumulator, wystarczający na 50 godzin słuchania muzyki6 lub 10 godzin odtwarzania filmu.

Doskonałym uzupełnieniem tego modelu oraz innych współpracujących odtwarzaczy WALKMAN będą sprzedawane oddzielnie słuchawki Bluetooth MDR-NWBT10, charakteryzujące się sobrą jakością dźwięku bez kabli. Akumulator słuchawek można naładować z komputera lub bezpośrednio z odtwarzacza Walkman, aby następnie słuchać muzyki przez 4 godziny. Na słuchawkach znajdują się łatwo dostępne elementy sterujące do regulacji głośności, włączania / wstrzymywania odtwarzania i wybierania poprzedniego / następnego utworu, nie trzeba zatem sięgać po odtwarzacz do torby, kieszeni czy plecaka.

Odtwarzacze MP4 WALKMAN z serii NWZ-E460

Żywe kolory, świetny dźwięk i funkcjonalność Kolorowe odtwarzacze WALKMAN® z nowej serii NWZ-E460 kuszą wyglądem i brzmieniem.

Nowe słuchawki EX oraz opracowane przez Sony technologie Clear Audio (Clear Bass, Clear Stereo i DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) do poprawy brzmienia plików audio poddanych kompresji) zapewniają wysoką jakość dźwięku. Zapas energii w wewnętrznym akumulatorze zapewnia aż 50 godzin słuchania muzyki6 lub 10 godzin oglądania filmów, a więc z powodzeniem wystarcza na długi lot, codzienne dojazdy lub weekendowy wypad.

Odtwarzacze MP3 WALKMAN z serii NWZ-W260

Te odtwarzacze są wodoodporne, bezprzewodowe, przystosowane do mycia. Zintegrowane odtwarzacze Walkman z nowej serii NWZ-W260 są o 25 proc. lżejsze od swoich poprzedników i jeszcze wygodniejsze w noszeniu. Idealnie nadają się dla osób uprawiających sporty i prowadzących aktywny tryb życia. Można je nosić na siłowni, podczas biegania, a nawet pod prysznicem po treningu.

Dostarczane oprogramowanie Content Transfer upraszcza przesyłanie plików z komputera lub biblioteki iTunes4 przy użyciu techniki "przeciągnij i upuść". Zaledwie 3-minutowe ładowanie wystarcza na 60 minut słuchania; po całkowitym naładowaniu wewnętrzny akumulator umożliwi odtwarzanie nawet przez 8 godzin - jak twierdzi producent.

Nowe odtwarzacze MP3 i MP4 WALKMAN trafią do sprzedaży we wrześniu 2011 r.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sony | odtwarzacze | Walkman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje