Reklama

Nowa oferta Orange opóźniona

Mamy przykrą informację dla użytkowników pomarańczowej sieci komórkowej. Zapowiadana na 16 kwietnia 2009 roku nowa oferta sieci Orange w segmencie pre-paid nie zostanie zaprezentowana. W internecie wciąż pojawiają się nieoficjalne informacje na jej temat.

"Data 16 kwietnia stała się magiczna. Niestety to nie ten termin, a nad ofertą dalej pracujemy. Lepiej zrobić coś później, ale dobrze. Właśnie dowiedziałem się, że pakiety, które miały być od jutra wyłączone na razie zostają. Na koniec proszę o jeszcze trochę cierpliwości, bo najważniejszy jest efekt końcowy" - informuje na swoim blogu rzecznik Grupy TP.

Przypomnijmy, że kilka dni temu sieć Orange w SMS-ach rozsyłanych do swoich użytkowników informowała, że nowa oferta zostanie zaprezentowana właśnie w czwartek - 16 kwietnia 2009 roku.

Reklama

Rzecznik dodał, że przecieki pojawiające się w mediach odsłoniły tylko częściowo to nad czym pracuje operator. To może oznaczać, że wcześniejsze spekulacje dotyczące stawki 29 groszy za minutę połączenia mogą okazać się prawdziwe.

Z kolei we wtorek (14.04.2009) w internecie pojawił się screen internetowej strony Orange, na której widać zapowiedź nowej oferty - "29 groszy do wszystkich w standardzie". Zapis ten niestety szybko został usunięty przez operatora.

O potwierdzenie doniesień dotyczące nowej ceny poprosiliśmy biuro prasowe sieci Orange. Jednak póki nie ma oficjalnie przedstawionej nowej oferty, nikt z przedstawicieli sieci nie udziela informacji na ten temat.

Media2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje