Reklama

Na odwrót - nowy trend?

Telefony komórkowe z wbudowanym modułem fotograficznym nikogo już dziś nie dziwią. Ale aparat fotograficzny z wbudowanym telefonem komórkowym - to co innego... Takie właśnie urządzenie zaprezentowała firma Samsung. Model SPH-2300 ma wygląd zbliżony do tradycyjnego kompaktowego aparatu fotograficznego. Urządzenie wyposażono w matrycę o rozdzielczości 3 megapikseli, zoom optyczny 3x i wbudowaną lampę błyskową. Zdjęcia zapisywane są na kartach mini-SD, aparat można też podłączyć do telewizora, by przeglądać fotografie na dużym ekranie.

Różnice pomiędzy SPH-2300 a zwykłym aparatem cyfrowym stają się widoczne dopiero po zajrzeniu na tylną ściankę urządzenia, gdzie oprócz wyświetlacza umieszczono mikrofon, głośnik i przyciski do obsługi telefonu.

Nietypowy produkt Samsunga - który oprócz funkcji aparatu fotograficznego i telefonu może pełnić też rolę odtwarzacza MP3 - ma kosztować 699 USD.. Przedstawiciele producenta mają nadzieję, że dzięki takim modelom telefony komórkowe będą zdobywać coraz większy udział w rynku aparatów cyfrowych. Podobne urządzenia zapowiadają już kolejne koreańskie firmy - LG Electronics i Pantech.

Reklama

(4D)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: urządzenie | telefony komórkowe | telefony | trend

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje