Reklama

Levelup Bluetooth ROAM - uniwersalny kontroler dla smartfonów

Pomimo coraz większej mocy obliczeniowej smartfonów, problemem pozostaje niewygodne sterowanie w grach. Producenci akcesoriów starają się opracować rozwiązania, które ułatwią ten typ rozrywki. Z ciekawym pomysłem o nazwie Bluetooth ROAM wyszedł Levelup.

Kontroler, który widzicie na zdjęciu łączy się z innymi urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth. Producent zapewnia, że ułatwi grę na telefonach z iOS, a także tych wyposażonych w Androida. Ponadto nie powinno być problemu z używaniem go na laptopie czy zwykłej konsoli.

Reklama

Bluetooth ROAM wyglądem nieco przypomina pady używane do NES-a, którego odpowiednikiem w Polsce był popularny Pegasus. Choć stylistyka może wydawać się nieco archaiczna, to pad który widzicie na zdjęciu został wzbogacony o gałki analogowe i rozkład przycisków identyczny jak ma to miejsce w nowoczesnych kontrolerach konsolowych .

Choć Bluetooth ROAM nie jest produktem przełomowym, to rynek uniwersalnych kontrolerów jest bardzo mały i pojawienie się nowego produktu bardzo cieszy. Sprzedaż gadżetu firmy Levelup ma ruszyć w te wakacje, a cena będzie wahała się w granicach 40 dolarów.

Kamil Nowotnik

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kontroler | bluetooth | gry komputerowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje