Reklama

Laptop - stacją roboczą

Uniwersalna stacja dokująca Kensington Universal Docking Station pozwala na łatwe przekształcenie laptopa w stację roboczą podłączoną do wielu urządzeń peryferyjnych. Pracując w biurze nie trzeba będzie już pamiętać o każdorazowym podłączaniu do laptopa wszystkich urządzeń. Wystarczy raz podłączyć klawiaturę, mysz, drukarkę oraz inne peryferia do stacji dokującej, łączącej się z notebookiem przez jeden szybki port USB 2.0.

Kensington Universal Docking Station pozwala też na wpięcie kabla sieciowego Ethernet, co jest rozwiązaniem wcześniej niespotykanym na rynku.

Reklama

Stacja dokująca o wymiarach 60x177x25 mm i wadze zaledwie 151g, ma porty: 2xUSB 2.0, 1xEthernet, 1xParallel, 1x Serial, 2xPS/2. Produkt jest zgodny z technologią Plug-and-Play ? wystarczy podłączyć stację do laptopa, a system automatycznie rozpozna wszystkie urządzenia.

Urzadzenie Kensington Universal Docking Station posiada certyfikaty FCC/CE i jest objęty 2-letnią gwarancją. Do sprzedaży na terenie Polski trafi w marcu. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wynosi 509 PLN netto.

(4D)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: stacja | laptop | stacja dokująca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje