Kulisy Euro 2016 i dziennikarz muzyczny Hirek Wrona - znamy agendę PLNOG17

Wojciech Sobczuk , założyciel grono.net o rynku startupów. Hirek Wrona o wpływie rozwoju internetu na pracę dziennikarzy muzycznych. Krzysztof Silicki (CERT) o bezpiecznej sieci administracyjnej. Krzysztof Gaweł (AGH) o zadaniach dla sieci akademickich. Matt Larson (ICANN) o zarządzaniu Root Zone KSK. Te i wiele innych tematów pojawiły się w agendzie nadchodzącej edycji PLNOGa. Dla naszych czytelników organizator przewidział zniżki.

To jednak nie koniec atrakcji! Gościem specjalnym siedemnastej edycji będzie dobrze wszystkim znany Hirek Wrona ! Popularny dziennikarz muzyczny nie tylko poprowadzi wieczorną imprezę, ale także opowie o sprzedaży muzyki przez internet oraz o rynku mediów i reklamie w sieci .

Reklama

Siedemnasta edycja PLNOG-a odbędzie sie w Krakowie, a motywem przewodnim są wyścigi samochodowe. Konferencja odbywa się dwa razy w roku i każdorazowo przyciąga około 800 uczestników, a wśród nich dyrektorów, kierowników działów IT, architektów IT, inżynierów oraz administratorów sieci . Wśród uczestników nie brakuje także studentów oraz osób poszukujących nowych wyzwań to właśnie czyni PLNOGa miejscem wyjątkowych spotkań.

Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, na którym po prostu nie wypada nie być . Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki wystarczy podczas rejestracji podać kod AGENDA17.

Więcej informacji o PLNOG17 można znaleźć na Facebooku i Twitterze , a żeby przekonać się jak wyglądała poprzednia edycja, wystarczy zajrzeć na Youtube .

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje