Reklama

Komórki zabiły telefony stacjonarne

W 2017 roku pożegnamy się z telefonami stacjonarnymi - tak przynajmniej wynika z badań przeprowadzonych przez Virgin Media Business.

Reklama

Sondaż przeprowadzony przez Virgin Media Business wśród brytyjskich managerów odpowiedzialnych w firmach za kwestie IT i komunikację wykazał, że 65 procent z nich uważa, że telefony stacjonarne wkrótce przejdą do historii. Specjaliści przewidują, że linie stacjonarne wkrótce staną się zbędne, ponieważ nowoczesne, zaawansowane modele telefonów komórkowych są wszechstronne. Umożliwiają porozumiewanie się z klientami na wiele sposobów, nie tylko za pomocą rozmowy telefonicznej.

Reklama

Inne technologie także czeka wymarcie. 62 procent CIO (chief information officers) uważa, że znikną też tradycyjne pecety zastępowane przez komputery przenośne i tablety. Większość stawia na rozpowszechnienie smartfonów, lecz co czwarty zapytany spodziewa się, że i one staną się niemodne, ponieważ zastąpią je... tablety.

Tony Grace z Virgin Media Business komentuje: "Tempo przemian technologicznych przeobraża sposób, w jaki pracujemy. Dziesięć lat temu trudno byłoby sobie wyobrazić biuro bez tradycyjnych telefonów. Obecnie nie do pomyślenia jest rozstanie się ze smartfonem".

Anna Piwnicka

Źródło informacji

Gizmodo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje