Kłopoty z byłą dziewczyną

Kandydat na prezydenta USA, senator John Kerry ma problemy ze strona internetową, prowadzoną przez swoją byłą dziewczynę. Pani Lee Whitnum (pisząca pod nazwiskiem Lee Roystone) spotykała się z obecnym kandydatem demokratów przez ponad rok na początku lat dziewięćdziesiątych, zanim poznał on swoją obecną żonę, Teresę Heinz.

Strona stworzona przez Whitnum, zaopatrzona w kolekcję zdjęć gloryfikuje Kerry'ego, ale wprawiła polityka i jego sztab w spore zakłopotanie i okazała się raczej niedźwiedzią przysługą.

Reklama

Celem eks-dziewczyny Kerry'ego było zapewne przyciągnięcie uwagi do siebie w związku z jej niezbyt udanymi próbami pisarskimi. Mimo dużej popularności strony, dwie książki napisane przez Whitnum nie zaczęły się jednak ani trochę lepiej sprzedawać. Autorka witryny twierdzi, że pod wpływem licznych e-maili ze strony zdenerwowanych zarówno republikanów, jak i demokratów, zdecydowała się ją usunąć. W piątek strona pojawiła się jednak znowu w sieci, a jej twórczyni wyjaśnia, że wznowiła jej działalność, ponieważ poirytował ją widok zbyt wielu stron internetowych, kopiujących jej "świetny" pomysł. Usunęła tylko parę kontrowersyjnych wpisów i komentarzy. Tak czy owak stara zasada, że trzeba naprawdę uważać, z kim się spotykamy, wydaje się najwyraźniej ani trochę nie tracić na aktualności.

Dowiedz się więcej na temat: kerry | kłopoty

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje