Reklama

Klasyczna Nokia N95 doczeka się kontynuacji?

Bardzo możliwe, że już w najbliższych miesiącach HMD będzie chciało odświeżyć smartfona Nokia N95. Nowa polityka firmy już wcześniej zakładała granie na nostalgii użytkowników.

Jeden z youtuberów zdobył rzekomo niewydany prototyp smartfona Nokii oznaczonej jako N95, który może w przyszłości zostać wykorzystany przez HMD do odświeżenia kultowego modelu. Cała konstrukcja posiada suwak ukrywający szereg kamer i głośników, a także specjalny pierścień wokół aparatu Carl Zeiss, który może służyć jako podpórka do swoistego utrzymania smartfona w miejscu.

Obecnie nie wiadomo czy Nokia zdecyduje się na odświeżenie swojego urządzenia, ale jest to bardzo prawdopodobne. Na rynku pojawiły się już konstrukcje takie, jak Razr od Motoroli w odświeżonym wydaniu, tak więc taktyka zdaje się działać. Na ten moment ciężko stwierdzić czy HMD wyda Nokię N95 w limitowanej wersji czy też sam sprzęt trafi do szerszej sprzedaży.

Reklama

W ostatnim czasie na rynku pojawiły się telefony Nokii nawiązujące do starszych, kultowych modeli. Chińczycy dwoją się i troją, aby polepszyć swoją sprzedaż w różnych segmentach cenowych. 

Nasz test N95 sprzed ponad 13 lat (!) można znaleźć pod tym linkiem

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje