Już nie ukradną

Bezpieczeństwo w firmie nie zawsze musi się wiązać z zaporami ogniowymi i innymi wytworami nowoczesnej technologii - w niektórych wypadkach wystarczy po prostu dobry pomysł. Takim jest niewątpliwie kubek LockCup. LockCup powstał z myślą o pracownikach biurowych, korzystających w firmie ze wspólnej kuchni. Jak powszechnie wiadomo, powodzenie jakim w takich miejscach cieszy się picie kawy i herbaty jest odwrotnie proporcjonalne do popularności zmywania i wprost proporcjonalne do liczby wypadków "przypadkowego" korzystania z cudzych naczyń.

Projektanci LockCup postanowili położyć kres tym niecnym praktykom i wyposażyli swoje naczynko w dziurę. Aby ją zamknąć, potrzebny jest klucz. W ten sposób miłośnicy nieautoryzowanego dostępu do cudzych naczyń, wobec ryzyka każdorazowego moczenia ubrania podczas picia, będą musieli zrezygnować.

Reklama

To proste, aczkolwiek noszące znamiona geniuszu rozwiązanie, wydaje się być niezwykle skuteczne. Przynajmniej w wypadku napojów gorących - z innymi desperaci poradzą sobie, zatykając dziurę palcem.

(4D)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje