Jeśliby Windows były napisane...

... przez członków ugrupowania o nazwie Samoobrona, to: 1. Po włączeniu komputera pojawiałby się napis "BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ", a w tle przez 20 minut brzmiałaby melodia "Ten kraj jest nasz, nasz I TYLKO NASZ". I nie pomagałby reset. Dopiero po 20 minutach blokada z komputera zostałaby zdjęta i zacząłby sie ładować system 2. Po kliknięciu na klawisz "Start" pojawiałby sie komunikat "I co ty najlepszego robisz. Lepiej idź poblokować drogi. Przewodniczący czeka na ciebie."

3. Każdy dokument zapisywany byłby pod nazwą "zlodziei_pogonimy.doc"

Reklama

4. Jedyny serwis znajdowałby się w miejscowości Klewki

5. Przy próbie połączenia z siecią pojawiałby się komunikat: "I na cholerę zajmujesz linię?. A jak Przewodniczący będzie chciał do ciebie zadzwonić"

6. Wywołanie programu "Dr.Watson" uruchamiałoby jednocześnie program "Andrzej Holmes", który wyświetlałby listę tych co okradli Polskę

7. Wbudowany na stałe korektor pisowni automatycznie usuwałby wszystkie niepochlebne stwierdzenia znajdujące się w odległości do 15 zdań od słów "Andrzej, Lepper i Przewodniczący", dodając je automatycznie w najbliższym otoczeniu słów "Balcerowicz, Tomaszewski" i podobnych.

8. Po 20 minutach przebywania na stronie innej niz www.samoobrona.pl pojawiałby się komunikat: "Wyrzucasz pieniądze w błoto. Lepiej oddaj je Przewodniczącemu".

9. Użycie zakładki "Pomoc" wyświetlałoby szczegółowa instrukcję blokowania dróg, wywożenia niepokornych na taczkach i sposobów brania kredytu bez konieczności ich spłacania

10. Co 15 minut automatycznie pojawiałby sie na kilka minut wygaszacz ekranu z posłanką, która lubi owies jak koń seks (a może na odwrót?)

((c)Miś i INTERIA.PL, 2004

Dowiedz się więcej na temat: Leszek Balcerowicz | Samoobrona | komunikat

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje