JDDream Team - wakacyjny konkurs dla programistów Java!

Jak wygląda praca programisty od kuchni? Jak bardzo liczy się dobra atmosfera? Większość pracowników firm zgodzi się, że zgrany zespół to niemal połowa sukcesu. Świadomość, jak ważni są ludzie, jest coraz wyższa, ale nie zaszkodzi o tym przypomnieć. Okres wakacyjny jest idealny, by poruszyć polską społeczność Java i zachęcić jej członków do pokazania, jak świetnie im się razem pracuje!



Co to jest JDDream Team?


To najbardziej zgrany, pozytywny i zakręcony zespół, który weźmie udział w konkursie stworzonym przez organizatorów JDD - konferencji poświęconej językowi programowania Java. Umiejętności i doświadczenie są niesamowicie ważne, ale nawet najbardziej podstawowy projekt może upaść, gdy w najbliższym otoczeniu brak entuzjazmu, a komunikacja nie istnieje. Właśnie dlatego JDD będzie gościć przedstawicieli zespołów, które udowodnią, że te problemy ich nie dotyczą.

Warto grać zespołowo

Nagrody na pewno spodobają się miłośnikom tematów związanych z Java. Każdy uczestnik konkursu na zachętę zdobywa 15% rabatu do wykorzystania podczas rejestracji. Zwycięski zespół będzie mógł za darmo wziąć udział w konferencji JDD 2016 (10-11 października) oraz w festiwalu 4Developers 2017 (3 kwietnia), zaś za prace konkursowe na drugim i trzecim miejscu przewidziano zniżki na JDD 2016 (50% i 25%).

Jak zdobyć tytuł?

Wystarczy zgłosić zdjęcie do konkursu i w zabawny, pomysłowy sposób opisać rolę poszczególnych członków zespołu. Liczy się oryginalność i wiarygodność - pokażcie, że naprawdę dobrze się znacie i rozumiecie, a współpraca jest dla was zabawą, a nie przykrym obowiązkiem. By wziąć udział w konkursie, należy skorzystać z formularza dostępnego na stronie JDD. Dzielenie się zdjęciami w mediach społecznościowych z hashtagiem #JDDreamTeam mile widziane!

Dołącz do grona prelegentów JDD

Doświadczeni prelegenci mogą wziąć udział w Call for Papers, które trwa jeszcze do 18 lipca. Znamy już pierwsze nazwiska - w październiku prezentacje przedstawią między innymi Philippe Charrière, Christin Gorman i Joseph W. Yoder.

JDD pamięta także o początkujących prelegentach. W tym roku podczas konferencji po raz kolejny zostanie przyznany tytuł JUGmajstra - najlepszego wykładowcy debiutującego na ogólnopolskiej scenie konferencyjnej. Nadal można zgłosić chęć udziału w plebiscycie i znaleźć się w agendzie JDD obok międzynarodowych ekspertów.

Reklama
materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy